Elektronické zabezpečovací systémy

Zabezpečovací systémy - chcete-li alarmy - patří dnes již ke každodenní součástí našich životů. Je však ještě spousta domácností, firem, podniků a dalších objektů, které svá zabezpečení nemají. Často se setkáváme se situací, že člověk poptává zabezpečení až po vykradení. Lidé často vidí investici do "něčeho" co jim je vlastně k ničemu. Ale kdo může říct kolik zlodějů již odradilo zjištění, že je ten či onen objekt zabezpečen? Prevence je v tomto případě nejlepším způsobem ochrany.

Naše společnost nabízí komplexní řešení zabezpečení všech typů nemovitostí. Posouzení objektu a zpracování návrhu je zcela zdarma. Montáž je vždy řádně provedena a odsouhlasena zákazníkem k jeho maximální spokojenosti. Ručíme za to, že je na dodané zařízení vydáno prohlášení o shodě a odpovídá normám a předpisům k provozu na území ČR. Revizní zpráva EZS a elektrická revize jsou součástí dodávky a jejich periodicitu si hlídáme sami (pokud zákazník neurčí jinak). Na dodané zařízení poskytujeme záruční i pozáruční servis. Jsme schopni provádět servis i na systémech dodaných jinou firmou (nutná konzultace se zákazníkem).

Samozřejmě spolu se zabezpečením doporučujeme a zprostředkováváme připojení na PCO (pult centralizované ochrany), aby bylo možné pachatele na místě zločinu "chytnout za ruku", a tím i prokazatelně dokázat jeho záměr. Naše základna je v  Teplicích, avšak naším působištěm jsou celé Čechy. Z tohoto důvodu máme vytypované v dané lokalitě i hlídací agentury s PCO.

Servisujeme zabezpečovací systémy PARADOX, DSC, Jablotron
V případě, že máte jiný systém, kontaktujte nás.

Nejmodernější zabezpečení

S využitím technologie GuardWall zajišťují alarmy  ochranu všem Vašim objektům. Modulární technologie, zajišťuje maximální přizpůsobení konkrétním požadavkům instalace a možnost inovace.

Přístupový systém

Integrace přístupového systému do systému zabezpečovacího, umožňuje mnoho dalších funkcí, jako je:

  • ovládání EZS přístupovými kartami
  • monitorování průchodu i dveří samotných systémem EZS
  • programování výstupů na základě libovolné (předdefinované) vstupní události - ovládání vrat, světel, topení, atd.
  • vše uloženo v historii ústředny EZS

Bezdrátová nadstavba

Bezdrátová nadstavba umožňuje připojení bezdrátových detektorů nebo bezdrátové ovládání kompatibilního systému. Při nových istalacích lze zvolit hybridní ústřednu, při stávajíchích instalacích lze systém doplnit o bezdrátový přijímač. Dále rozšiřuje svou působnost i do systému elektrinických bran a vrat a umožňuje svému majiteli využít pouze jeden bezdrátový ovladač k ovládání příjezdové brány, garážových vrat a odkódování systému EZS.

Dálková správa

Licencovaný uživatelský SW slouží k uživatelskému ovládání ústředny přes PC, programování nových uživatelských kódů, kontrole historie, atd. Můžete tak sledovat zabezpečení Vašeho objetku (firmy, chaty) hezky z dovolené, přidělovat uživatelské kódy externím zaměstnancům a po ukončení prací vše vrátit do původního stavu. Kódovat a odkódovávat jak se Vám jen zlíbí.

Docházkové systémy

V sortimentu firmy jsou také docházkové systémy tuzemských i zahraničních výrobců. Výstupem těchto systémů mohou být například podklady pro mzdy zaměstnanců, kontrola přístupů do vybraných prostor objektu nebo evidence průchodů potřebným sektorem.